Aktualności

          • Spacer po Plantach w Krakowie - sposób na alternatywne zwiedzanie miasta

          • Dnia 20 czerwca 2023 r. uczniowie klasy szóstej, siódmej i ósmej wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Krakowa. Stolicę Małopolski odwiedzaliśmy już kilkakrotnie, ale tym razem postanowiliśmy zwiedzić ją w niekonwencjonalny sposób. Jaki? Spacerując urokliwymi alejkami jednego z najstarszych parków Krakowa – Plantach.

            Planty to kompleks parkowy o łącznej powierzchni 21 ha i ok. 4 km długości. Podzielono go na osiem ogrodów: Wawel, Uniwersytet, Pałac Sztuki, Florianka, Barbakan, Dworzec, Gródek, Stradom.

            Podczas przechadzki poznaliśmy niezwykły świat przyrody, historii, legend oraz opowieści o ciekawych postaciach i miejscach. Dowiedzieliśmy się, skąd wzięła się nazwa parku „Planty”, zapoznaliśmy się z życiem i działalnością jednego z jego twórców – Feliksa Straszewskiego. Podziwialiśmy również wspaniałą roślinność: klony, lipy drobnolistne, kasztanowce białe, wyniosłe jesiony, brzozy brodawkowate, robinie białe, a rzadkich okazów  sofory chińskie i platana.

            Przechodziliśmy również obok powalonego przez wichurę buka czerwonolistnego. Drzewo to było jednym z najpiękniejszych w mieście. Niestety do jego osłabienia przyczynił się grzyb pasożytniczy – wachlarzowiec olbrzymi, który uszkadza korzenie boczne ( przez to drzewo staje się mniej stabilne). Naocznie przekonaliśmy się, że każda śmierć drzewa rosnącego w dużej aglomeracji miejskiej, jest niepowetowaną stratą dla środowiska naturalnego.

            Po spacerze na Plantach udaliśmy się na krakowski Kazimierz, gdzie poznaliśmy niezwykły, różnorodny świat przenikania się dwóch kultur: żydowskiej i chrześcijańskiej. W trakcie wycieczki po malowniczych uliczkach zwiedzaliśmy m.in. Synagogę Remuh, Stary Cmentarz Żydowski z Krakowską Ścianą Płaczu, Plac Nowy ze słynnym „Okrąglakiem”, w którym sprzedawane są najlepsze zapiekanki w mieście.

            Wycieczka dostarczyła nam nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Z nostalgią wspominamy wizytę w magicznym Krakowie. Wszystkie założone punkty programu wycieczki zostały zrealizowane. Zmęczeni upałem, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

             

             

             

          • Pokaz Eko-Mody

          • 20.06.23 w naszej szkole odbył się pokaz Eko-Mody. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie stroju z surowców wtórnych i zaprezentowanie go przed publicznością. Uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi modele, prezentowali stroje na czerwonym dywanie, byli oklaskiwani przez widownię. Po konkursie dzieci tańczyły i bawiły się z organizatorką konkursu Panią Karoliną Chałupką- Gabryś. Dzieci za trud włożony w przygotowanie kreacji otrzymały atrakcyjne nagrody.

             

            Uczniowie, którzy brali udział w konkursie:

             

            I miejsce:

            Marysia Stachowiec,

            Olek Wojcieszko,

            Kacper Matyga

             

            II miejsce:

            Marysia Tarasiewicz,

            Michasia Zagata,

            Nadia Leniewicz,

            Agnieszka Buńda,

            Madzia Franosz

             

            III miejsce

            Madzia Murzyn,

            Zosia Gondek,

            Ania Cudzich,

            Julka Galica,

            Nina Timek

             

            Wyróżnienia:

            Erika Petrenko,

            Daniela Khomenko,

            Kira Khomenko,

            Jakub Wróbel

          • Wizyta klasy I w Klubie Seniora w Białym Dunajcu

          • Dnia 21 czerwca 2023 r. uczniowie klasy I wybrali się na spotkanie do Klubu Seniora w Białym Dunajcu. Przywitała ich pani kierownik Maria Czernik. Zaproponowała dzieciom wykonanie piesków z plastikowych wsadów z kinder niespodzianek, sznurków, włóczki i ciekawych dodatków. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy, panie chętnie demonstrowały wykonanie, aktywnie pomagały i wspólnymi siłami udało się stworzyć przepiękne zwierzaki. Było to bardzo owocne spotkanie, nie tylko z powodu ciekawych zajęć technicznych. Ważnym elementem było także kształtowanie u dzieci i u pań seniorek poczucia potrzeby wzajemnej współpracy, docenienia, szacunku i gotowości do wsparcia.

            Po wykonaniu wspólnego zdjęcia, podziękowania za wspólnie spędzony czas, uczniowie degustowali przepyszne lody kupione w Zielonym Wozie.

            Zadowolone ze spotkania dzieci i opiekunowie spacerkiem wrócili do szkoły.

          • Sukces naszych uczennic w konkursie przyrodniczym

          • 7 czerwca 2023 r. uczennice klasy drugiej; Aleksandra Cudzich, Maria Stachowiec i Nicola Ślimak brały udział  w VIII Konkursie Wiedzy Ekologicznej dla Najmłodszych ‘ W krainie Niepylaka Apollo’.

            Konkurs był zorganizowany przez Koło Ligi Ochrony Przyrody w Ratułowie , a odbył się w Nadleśnictwie Nowy Targ. Zadania do rozwiązania wymagały wiedzy o Pienińskim Parku Narodowym, spływie Dunajcem, faunie i florze Pienin, no i oczywiście o wyjątkowym motylu – niepylaku apollo. Uatrakcyjnieniem konkursu były gry i zabawy terenowe oraz wspaniałe przysmaki z firmy ‘ Dobre, bo z lasu’.

            Nasze uczennice zajęły III MIEJSCE, a wszystkich szkół było aż 22 z dwóch powiatów.

            BRAWO! Dziękujemy mamie Oli, Pani Katarzynie Cudzich za przewóz uczennic wraz z opiekunem do Nowego Targu.

            Do konkursu przygotowywała drużynę pani Ewa Sosińska.

             

          • Wycieczka klasy pierwszej do Banku PKO BP

          • Dnia 13 czerwca 2023 r. uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Nowego Targu do Banku PKO BP. Mieliśmy małą zmianę planów, z powodu awarii busa. Pojechaliśmy autobusem kursującym na trasie Zakopane – Nowy Targ do Dworca w Nowym Targu. Zwiedzając miasto doszliśmy do Rynku.

            W Banku PKO BP przywitał nas pan kierownik Piotr Palider, który nas po nim oprowadzał. W gabinecie Dyrektora Banku pana Daniela Sewielskiego rozmawialiśmy o specyfice pracy w tej instytucji, obsłudze klientów oraz roli naszego szkolnego SKO.

            Fantastyczną zabawą było sprawdzanie na specjalnym testerze znaków wodnych na banknotach. Następnie uczniowie siadali na fotel dyrektorski. Dzieci mogły również wejść za stanowisko kasy i uczestniczyć w czasie obsługi klienta, obserwować przeliczanie pieniędzy na liczarce – dyspenserze do wpłaty i wypłaty banknotów. Przejazd windą również był dodatkową atrakcją.

            Po otrzymaniu podarunków i pożegnaniu się z pracownikami banku, degustowaliśmy nowotarskie lody, podziwialiśmy fontanny na Rynku.

            Spacerkiem przeszliśmy na plac zabaw w Parku Miejskim. Po zabawie, zadowoleni z wycieczki wróciliśmy do domu.

          • Wycieczka zerówki do Dinozatorlandu

          • 6 czerwca 2023 r. zeróweczka wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do DinoZatorlandu. Gdy dotarliśmy na miejsce postanowiliśmy zwiedzić w pierwszej kolejności Park Ruchomych Dinozaurów. Gigantyczne stworzenia zachwyciły wszystkich swoim wyglądem. Spacer po parku dostarczył nam wiele informacji na temat życia tych zwierząt. Mieliśmy okazję również oglądnąć film o dinozaurach w kinie 5D. Następnie przeszliśmy do Parku Mitologii, w którym podziwialiśmy postacie znajdujące się nawet na wodzie. Płynęliśmy po jeziorze gondolą, słuchając ciekawostek o greckich bogach. Planowaną przerwę na posiłek i zabawę wykorzystaliśmy na placu zabaw w tymże parku. Przed wyjściem z niego w kinie 3D oglądnęliśmy krótki film o pracy pszczółek. Następnie udaliśmy się do Parku Owadów i Domu do góry nogami ,,. Na zakończenie naszego pobytu był czas na zakupienie pamiątek oraz skorzystanie ze wszystkich atrakcji dla dzieci w Lunaparku. Wróciliśmy do Białego Dunajca zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń i zadowoleni z dobrze wykorzystanego czasu podczas pobytu w DinoZatorlandzie. Serdeczne podziękowania wszystkim opiekunom za opiekę nad dziećmi.

            Wych. Elżbieta Szczypkowska

          • XVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O ŻYCIU, DZIAŁALNOŚCI I TWÓRCZOŚCI GENERAŁA ANDRZEJA GALICY

          • PROTOKÓŁ

            XVII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU O ŻYCIU, DZIAŁALNOŚCI I TWÓRCZOŚCI GENERAŁA ANDRZEJA GALICY

             

            Jury w składzie:

            1. Pan Bronisław Chowaniec-Lejczyk

            2. Pan Norbert Ptak

            3. Pani Joanna Serafin

            4. Pani Liliana Paw

            5. Maria Zarzecka

            6. Alicja Kalata

            po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów przyznało miejsca:

            I miejsce          Milena Ptak, ,SP Ponice,  46 pkt.

            II miejsce         Zuzanna Bobak, SP Sierockie,  45 pkt

            III miejsce        Milena Jung, SP Ponice,  44 pkt

            III miejsce        Edyta Tomasiak, SP Sierockie, 43 pkt

            wyróżnienie     Magdalena Zwijacz, SP nr 2 Biały Dunajec,  39 pkt

            wyróżnienie     Andrzej Chowaniec, SP Poronin,  34 pkt

            wyróżnienie     Zofia Piszczór, SP Skrzypne,  34 pkt

            Jan Cudzich, SP nr 2 Biały Dunajec

            Artur Głodek, SP Dębno

            Kamil Jarząbek, SP Ząb

            Maciej Jarząbek, SP Ząb

            Zuzanna Kalata, SP Szaflary

            Jan Gał, SP Poronin  

            Wiktoria Stasik, SP Suche

            Magdalena Strączek, SP Suche

            Maria Gil, SP Szaflary

            Filip Sikora, SP Skrzypne

            Karol Głodek, SP Dębno

             

            Biały Dunajec 06.06.2023 r.

             

             

             

          • Dzień Dziecka

          • 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się złożeniem przez panią Dyrektor życzeń dla wszystkich dzieci. Następnie odbył się konkurs "Nauczyciele kontra Uczniowie". Zwyciężyli młodsi uczestnicy reprezentowani przez Martynę Serafin, Ewelinę Zoń i Mikołaja Lenarta. Po wręczeniu nagród odbyły się występy w ramach przeglądu "Mam Talent". Przedstawiciele poszczególnych klas śpiewali, grali na instrumentach, recytowali wiersze z podziałem na role, układali kostki rubika na czas oraz tańczyli. Paulina Sieczka przedstawiła układ gimnastyczny. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności dzieci udały się do swoich sal lekcjynych gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Następnie uczniowie mogli zatańczyć zumbę prowadzoną przez panią Karolinę Chałupkę - Gabryś i wziąć udział w konkursie geograficznym lub z języka angielskiego. Na koniec dnia zorganizowano mecz piłki nożnej. 

             

          • Dzień mamy

          • W piątek 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Najmłodsze dzieci z klasy ,,0” zaprezentowały część artystyczną, śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Były wspaniałe. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim mamusiom własnoręcznie wykonane upominki prosto z serduszka. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników. Elżbieta Szczypkowska

          • Wycieczka na Gubałówkę

          • 25 maja odbyła się piesza wycieczka Szkolnego Koła LOP. Chociaż przed wycieczką zapisało się 15 uczniów, to na zbiórkę przyszło 5 najwytrwalszych, którzy nie boją się większych wyzwań. Trasa wycieczki wiodła nas od szkoły , przez ul. Gen . Galicy, ul. Batorego, Tatary, przez pola, koła cmentarza w Zębie, przez Ząb (najwyżej położoną wieś w Polsce – 1013 m.n.p.m.), Furmanową na Gubałówkę – 1120 m.n.p.m. Ponieważ szkoła jest na wysokosci ok. 670 m.n.p.m., więc pokonaliśmy około 460 metrów przewyższenia. Trasa wycieczki miała długość około 13 km. Po drodze rozpoznawaliśmy rodzime gatunki roślin, podziwialiśmy podhalańskie krajobrazy.

            Po krótkim odpoczynku na polanie pod Gubałówką zjechaliśmy kolejką szynowo-terenową do Zakopanego i autobusem wróciliśmy do Białego Dunajca.

            Wycieczkę zorganizowała pani Ewa Sosińska, a w opiece nad uczniami wspierała ją pani Weronika Stachoń.

            W wycieczce wzięli udział następujący uczniowie: Julka Maciata i Jan Łukaszczyk z klasy V oraz Justyna Franosz, Łukasz Jędrol i Szymek Wypychowski z klasy VI.

             

             

             

             

          • Konkurs pięknego czytania

          • W maju odbył się konkurs pięknego czytania, zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Głównym celem konkursu było podniesienie kompetencji czytelniczych uczniów poprzez kształtowanie umiejętności pięknego czytania na głos. W konkursie brali udział uczniowie z klas I-VII.

          • Wycieczka klasy drugiej do kopalni soli w Bochni

          • 18 maja klasa II wraz z wychowawczynią panią Ewą Sosińską i panią Marią Furtak odbyła wycieczkę do kopalni soli w Bochni.

            Nasz pobyt w tej najstarszej kopalni w Polsce (powstała w 1248r.) rozpoczął się od zjazdu windą szybem Campi na głębokość ok 300 m. Następnie przejechaliśmy kolejką podziemną wzdłuż korytarzy, w których dawniej pracowali górnicy.

            Po kopalni oprowadzała nas pani przewodnik opowiadając jej historię, przedstawiając warunki, w jakich pracowali ludzie oraz konie, podkreślając wartość soli w dawnych czasach. Nazywana ona była “białym złotem”. Widzieliśmy podziemne kaplice, salę gimnastyczną, salę dyskotekową. Spotkaliśmy Skarbnika, który sprawdził naszą wiedzę i dał każdemu uczestnikowi woreczek z bocheńską solą. Był też czas na zakup pamiątek i smacznych przekąsek.

            Na drugi dzień w szkole każdy uczeń wykonał z papieru górniczą lampkę.

          • Święto Konstytucji 3-go Maja

          • Klasa VIII zpomocą Pani Joanny Serafin przygotowała akademię z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Mieliśmy okazję przenieść się do XVIII wieku i poznać tragiczne wydarzenia związane z rozbiorami Polski. Na konferencji prasowej gościliśmy samego króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, który opowiadał o okolicznościach uchwalenia Konstytucji oraz jej znaczeniu.

        • Żegnamy Pana Andrzeja Czernika!
          • Żegnamy Pana Andrzeja Czernika!

          • W sobotę 6 maja 2023 r. pożegnaliśmy Pana Andrzeja Czernika. 

            Przez wiele lat zasiadał on w jury Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka oraz był gościem cyklu "Ukwalowanie po nasemu". 

            Serdecznie dziękujemy za pracę na rzecz naszej szkoły Panie Andrzeju!

             

          • Powitanie wiosny

          • Nieśmiało, po cichutku, przyszła... nareszcie Wiosna. Bardzo za nią tęskniliśmy, dlatego klasa ,,0” wraz z wychowawczynią przygotowała jej huczne powitanie. Prezentowaliśmy inscenizację ,,Zwiastuny wiosny”. Każde dziecko z zeróweczki miało swoją rolę do odegrania. Były więc pierwsze wiosenne ptaki, kwiaty , które przebudziła Pani Wiosna, niedźwiadek, deszczyk i cieplutkie słoneczko. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały wiosenne piosenki. Barwne ubrania i dekoracje wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach . Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów. Staraliśmy się to wszystko przedstawić, a brawa i podziękowania,które otrzymaliśmy świadczą o dobrze wykonanym zadaniu. Nasza inscenizacja bardzo się podobała i zachęcała do wiosennych spacerów. Dziękuję, że byliście z nami!

          • Kiermasz ciast dla Kamilki Gil

          • 23 kwietnia 2023 roku, przy Kaplicy pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, odbył się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony został dla Kamilki Gil.

            Zebraliśmy kwotę 4 241, 10  złotych!!! Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Sprzedaliśmy wszystkie ciasta.

            Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za inicjatywę i zorganizowanie kiermaszu.

            Szczególne wyrazy wdzięczności należą się Paniom Grażynie Franosz- Przewodniczącej Rady Rodziców oraz Magdalenie Tarasiewicz. Zaangażowanie Pań było niesamowite. Nie tylko kroiły i pakowały ciasta wraz z wolontariuszami, ale także przygotowały opakowana, reklamowały kiermasz w mediach społecznościowych i pomagały przy sprzedaży. Umiejętności organizacyjne obu Pań pozwoliły sprawnie przeprowadzić tę akcję.

            Dziękujemy również wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy upiekli ciasta.

            Są to:

            Pani Marzena Buńda wraz córką Kamilą (Kamilka własnoręcznie zrobiła naklejki na paczki z bezami)

            Barbara Łukaszczyk

            Dominika Galica

            Marlena Leniewicz

            Magdalena Tarasiewicz

            Grażyna Franosz

            Grażyna Stachowiec

            Teresa Chryczyk

            Maria Sieczka

            Renata Kołtuniak

            Karina Janik - Buńda

            Maria Górz

            Małgorzata Cudzich

            Aneta Jarosz - Zagata

            Joanna Walkosz

            Halina Stachowiec

            Grażyna Wolińska - Gąsienica

            Anna Sieczka

            Joanna Świder - Podlejska

            Kinga Palider

            Kinga Łukaszczyk

            Anna Majerczyk

             

            Podziękowania należą się Wolontariuszom, którzy pracowali przy organizacji kiermaszu w sobotę i niedzielę:

            Alicji Pawlikowskiej

            Justynie Franosz

            Magdalenie Ślimak

            Karolinie Jędrol

            Anieli Medes

            Paulinie Kręcichwost

            Joannie Franosz

            Gosi Sieczce (absolwentka naszej szkoły)

            Maciejowi Franoszowi 

            Mikołajowi Lenartowi.

             

            Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Parzygnatowi, za zgodę na sprzedaż ciast przy kaplicy oraz Księdzu Marcinowi Sędzikowi za pomoc w organizacji.

             

            Wyrazy  uznania kierujemy w stronę WSZYSTKICH, którzy zechcieli WESPRZEĆ naszą akcję. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wysokiej kwoty!

             

            Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!                                             

          • Zerówka na basenie

          • 21 kwietnia 2023 roku klasa ,,0” wybrała się na basen do AquaParku w Zakopanem. Podstawowym celem wycieczki było kształtowanie postaw prozdrowotnych, ćwiczenie odwagi, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych , propagowanie zdrowego trybu życia, poprzez uprawianie sportów wodnych. Dzieci pod opieką ratownika i opiekunów mogły szaleć do woli. Miejscem zabawy wodnej był brodzik wyposażony m.im. w małe zjeżdżalnie. Ku zadowoleniu dzieci skorzystaliśmy również z jacuzzi. Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Był dobrym sposobem na relaks. Wszyscy po półtoragodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że było super i chcieliby jeszcze więcej takich wyjazdów. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły. 

            Elżbieta Szczypkowska

          • XV Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha

          • Protokół z obrad Jury

            XV Przeglądu Szkolnych Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha Maska 2023

            20 kwietnia 2023 r.

             

            Jury w składzie:

            - Bogumiła Kułach – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu

            - Eliza Margiewicz – Pedagog szkolny w Szkole Podstawowej nr 2

            po obejrzeniu 4 prezentacji scenicznych przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

            MASKA 2023

            Grupa teatralna „ Teatr bez nazwy” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu za energię sceniczną młodych wykonawców oraz harmonię wszystkich środków artystycznego wyrazu użytych w przedstawieniu wyreżyserowanym przez Panią Anetę Piłat.

            Wyróżnienia za wdzięk i ciekawą kreację aktorską otrzymali:

            Maria Szczepaniak, Maria Stachowiec, Aleksandra Cudzich, Szymon Lichaj, Michał Stasik, Dominik Dzielawa, Aleksandra Lichaj, Agnieszka Gil, Małgorzata Podlejska, Paulina Sieczka, Alan Bartoszek, Oliwia Chyc – Magdzin, Ewelina Mszańska, Kira Khomenko

            Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2, którzy przedstawili „ Świteziankę” Adama Mickiewicza w reżyserii Pani Iwony Głowackiej Spery.

            Jury dziękuje wszystkim zespołom teatralnym za udział w XV edycji Przeglądu Szkolnych Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha MASKA 2023, a ich instruktorkom – paniom: Anecie Piłat, Ewie Sosińskiej, Elżbiecie Szczypkowskiej, Iwonie Głowackiej – Spera -  za rozwijanie w dzieciach i młodzieży teatralnej pasji i wrażliwości artystycznej. Jednocześnie zachęca młodych wykonawców do doskonalenia techniki poprawnego mówienia.

            Jury serdecznie dziękuje za miłą atmosferę wśród występujących uczestników i  widowni. Ma nadzieję na kontynuację tego typu spotkań teatralnych.

             

          • Wielkanocna zbiórka żywności dla Kuchni św. Brata Alberta

          • Tuż przed  Świętami Wielkiej Nocy Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę żywności dla Kuchni św. Brata Alberta w Zakopanem. 5 kwietnia Pani Joanna Walkosz-Jambor wraz z Maciejem Cudzicham z klasy szóstej oraz Klimkiem Majerczykiem z klasy piątej zawieźli zebrane produkty do siostry Aleksandry. 

            Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za pomoc!

            Dziękujemy też wszystkim darczyńcom, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję!

            Siostra złożyła na ręce uczniów podziękowanie oraz życzenia wielkanocne dla całej społeczności szkolnej.

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białym Dunajcu
      • 18 207 31 29
      • ul. Miłośników Podhala 23 34-425 Biały Dunajec Poland
      • Joanna Gil GODZINY PRZYJĘĆ - poniedziałek 11:00 - 12:00 - w przypadku konieczności spotkania w innym terminie, kontakt z sekretariatem (tel. 18 20 73 129) w celu umówienia spotkania
  • Galeria zdjęć

      brak danych