• Nowe przyrządy gimnastyczne atrakcją dla najmłodszych.

• Nasza szkoła wzbogaciła się ostatnio w nowy sprzęt sportowy. Pan Dyrektor z myślą o najmłodszych uczniach szkoły zakupił przyrządy gimnastyczne, które mogą być wykorzystywane na zajęciach ruchowych w klasach „0” i zajęciach wychowania fizycznego w klasach I – III. Jest to również doskonały zestaw przeznaczony na zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasach edukacji wczesnoszkolnej. W skład zestawu wchodzą dwie drabinki dwuspadowe, drabinka wąska, równoważnia, zjeżdżalnia i szeroka deskorolka. Wszystkie elementy mogą stanowić odrębne przyrządy oraz można je montować w różnoraki sposób. Są wykonane z drewna wysokiej jakości posiadają Europejski Certyfikat zgodny z rozporządzeniem MEN. Dzięki temu sprzętowi na pewno wzrośnie atrakcyjność zajęć ruchowych w klasach „0” i wf w klasach I – III. Dzieci będą mogły ćwiczyć na sprzęcie dostosowanym do ich wieku i możliwości ruchowych. Na poszczególnych przyrządach będzie można wykonywać ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, siłowe i oddechowe. Zestaw jest bardzo prosty w obsłudze i można go rozstawić zarówno na sali gimnastycznej jak i na korytarzu, co w naszych warunkach ma szczególne znaczenie. Ćwiczenia można wykonywać w formie toru przeszkód, stacji lub obwodu ćwiczebnego. W naszej szkole sprzęt jest wykorzystywany od pierwszego dnia, kiedy został zakupiony i stał się ulubionym zestawem ćwiczebnym przez najmłodszych.