Przegląd Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha MASKA

im. Bronisława Cudzicha

„ MASKA 2021”

13 maja 2021 r.

Dnia 13 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Białym Dunajcu odbył się XIII Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha MASKA 2021 zorganizowany przez  Dyrektora panią Iwonę Głowacką – Sperę. Opiekę nad tym wydarzeniem sprawowała pani Janina Mrozowska – Cudzich.

Jurorami Przeglądu byli:  Danuta Kachnic – logopeda, nauczyciel nauczania zintegrowanego,  Natalia Matyga – nauczycielka SP Nr 1 w Białym Dunajcu oraz przedstawicielka społeczności uczniowskiej  Blanka Pilawa – uczennica klasy ósmej SP Nr 2 w Białym Dunajcu.

Konferansjerami Przeglądu byli Antoni Cudzich i Andrzej Haładyna z klasy siódmej, za obsługę techniczą imprezy odpowiedzialny był Stanisław Gondek z klasy ósmej.

Organizatorzy Przeglądu dziękują uczestnikom za prezentację przygotowanych małych form teatralnych. Wszystkie dzieci wykazały się wielkim talentem aktorskim. Wyrazy uznania za przygotowanie spektakli należą się również nauczycielkom: Anecie Piłat ze SP nr 1 oraz Ewie Sosińskiej, Alicji Kalacie, Lilianie Paw, Elżbiecie Szczypkowskiej, Marcie Sosińskiej ze SP nr 2 w Białym Dunajcu. Przekazujemy wyrazy szacunku i wdzięczności dla  Rodziców za pomoc w ćwiczeniu ról w zaciszu domowym i za przygotowanie kostiumów.

Szczególne podziękowania  za wsparcie naszego Przeglądu i ufundowanie nagród składamy na ręce pani Anny Stachury z  Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, księdzu katechecie Arkadiuszowi Zychowi za zakupienie słodkości dla małych aktorów.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu Przeglądu Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 2.